Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.


Logo szkoły

+ Archiwum aktualności

[archiwum] [2015]

24 lutego 2015 r.

Uprzejmie informuję, że wzorem lat ubiegłych Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje w dniach 23 do 28 lutego 2015 roku „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

W tegoroczne obchody „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” włączyły się: Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba Radców Prawnych, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Komenda Główna Policji, Komenda Główna Straży Granicznej, Prokuratura Generalna, Krajowa Rada Komornicza, Krajowa Rada Notarialna a także Krajowa Rada Kuratorów. W dniach od 23 do 28 lutego br. osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez prawników, psychologów oraz przedstawicieli wyżej wymienionych środowisk w trakcie dyżurów pełnionych w ww. podmiotach. Dyżury specjalistów będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 1000 - 1800, natomiast w sobotę w godzinach 1000 – 1300. Lista Ośrodków i ich adresy znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości oraz na stronie www.pokrzywdzeni.gov.pl. Zachęcam do analizy i wyeksponowania informacji o miejscach świadczenia pomocy ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów występujących na Państwa terenie.

Mając na względzie powyższe uprzejmie proszę o poinformowanie podległe Państwu jednostki o tych działaniach, jak również jeżeli to możliwe o umieszczenie informacji o Tygodniu na stronach internetowych Państwa Urzędu.

W przypadku pytań proszę o kontakt z Panem Radosławem Sienkiewiczem – starszym specjalistą w Departamencie Współpracy Międzynarodowej i Praw Człowieka w Ministerstwie Sprawiedliwości nr telefonu – 22/ 2390649; e –mail: sienkiewicz@ms.gov.pl


20 lutego 2015 r.

Zasady organizowania i przeprowadzania wglądu do pracy egzaminacyjnej

Zasady organizowania i przeprowadzania wglądu do pracy egzaminacyjnej - do pobrania plik *.pdf


9 lutego 2015 r.

Wydział Edukacji informuje, że 13 lutego na Placu Sobieskiego na lodowisku otwartym odbędzie się zakończenie ferii zimowych na które serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału.

Od samego rana (8.00) będzie można pojeździć na łyżwach za darmo. O 11.00 zaczynamy zabawę. Spodziewajcie się wielu atrakcji. Będziecie mogli spotkać się z hokeistami Polonii Bytom, zobaczyć jazdę figurową na lodzie, wziąć udział w konkursach tańca w parach czy w slalomie z przeszkodami. Miłośnicy jazdy rowerem już trenują formę przed pokazem rowerowych akrobacji na lodzie. Przygotowaliśmy też mnóstwo atrakcji dla wszystkich, którzy nie jeżdżą na łyżwach: zabawy na śniegu, konkursy sprawnościowe. Będziecie też mogli potańczyć zumbę czy nauczyć się robić zwierzęta z baloników. O 16.00 na lodowisku i na placu Sobieskiego rozpocznie się wielka dyskoteka. Uwaga, uwaga! Kto może, niech weźmie komórkę albo aparat fotograficzny! Z waszych zdjęć stworzymy fotoreportaż z zakończenia ferii. Zdjęcia nadsyłajcie przez trzy dni po zakończeniu imprezy (do poniedziałku, 16 lutego) na adres: promo@um.bytom.pl


4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ