Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.


Logo szkoły

+ Archiwum aktualności

[archiwum] [2014]

28 lutego 2014 r.

Regulamin przyjęć do klas I w roku szkolnym 2014/2015

Do pobrania dokument w formacie *.pdf...


27 lutego 2014 r.

Tłusty Czwartek

W czwartek klasy I i II prezentowały swoje wypieki, które później wszyscy degustowali. Było PYSZNIE!!!


26 lutego 2014 r.

Zapraszamy na Otwarte Warsztaty Pracowni Modelarskiej


24 lutego 2014 r.

Szanowni Państwo Maturzyści,

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie w terminie od 21 lutego (12:00) do 1 marca (15:00) br. uruchomiła dla Państwa Serwis, którego celem jest umożliwienie Państwu weryfikacji danych osobowych i egzaminacyjnych.

Prosimy, aby wszyscy uczniowie/absolwenci, którzy złożyli deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego w 2014 roku, odebrali od dyrektora szkoły swój login oraz hasło do Serwisu i zweryfikowali swoje dane osobowe i egzaminacyjne. Jeżeli zdający stwierdzi błąd w zapisie danych, powinien ten fakt niezwłocznie zgłosić dyrektorowi szkoły.

Kody dostępu do serwisu maturzysty są do odbioru w sekretariacie szkoły.


17 lutego 2014 r.

Seans filmowy "Jack Strong"

Grupa uczniów klas II, w ramach przedmiotu historia i społeczeństwo, wybrała się dzisiaj do bytomskiej "Agory" na seans filmowy "Jack Strong"


18-24 lutego 2014 r.

Zajęcia z zakresu preorientacji zawodowej

Uczniowie klas I uczestniczyli w zajęciach z zakresu preorientacji zawodowej, prowadzonych przez pracowników OHP w Radzionkowie. Zajęcia te mają za zadanie przygotowanie uczniów do funkcjonowania na rynku pracy.


5-21 lutego 2014 r.

Zajęcia z zakresu preorientacji zawodowej

Uczniowie klas drugich uczestniczyli w warsztatach z zakresu preorientacji zawodowej. Zajęcia, prowadzone przez pracowników OHP w Chorzowie służą przygotowaniu do wyboru kierunku studiów oraz przyszłego funkcjonowania na rynku pracy.


19 lutego 2014 r.

"Odyseja chińska - 2049"

Grupa uczniów klas II uczestniczyła dzisiaj w wykładzie otwartym prof. dr. hab. Waldemara Dziaka pt. "Odyseja chińska - 2049".
Uczniowie klas Ie i If, w ramach edukacji historycznej, uczestniczyli dzisiaj w seansie filmowym oglądając film "Jack Strong".


18 lutego 2014 r.

Wszechnica Informatyki

Na kolejnym spotkaniu młodzież z grupy z rozszerzoną informatyką uczestniczyła w wykładzie pt.: "Protokoły dostępu do łącza, czyli skąd wiadomo, kiedy kto mówi" wygłoszonego przez dra. hab. inż. Bartłomieja Zielińskiego.
Wykład odbył się na Wydziale Automatyki Elektroniki i Informatyki w Gliwicach przy ulicy Akademickiej 16 w auli F.


13 lutego 2014 r.

Zajęcia o "Fascynującym kosmosie"

Grupa uczniów, uczęszczających na zajęcia z przyrody, udała się dzisiaj do Planetarium w Chorzowie na zajęcia o "Fascynującym kosmosie".


11 lutego 2014 r.

Zajęcia rozszerzone z biologii

Grupa uczniów klas II, uczestniczących w zajęciach rozszerzonych z biologii, uczestniczyła dzisiaj w wykładach zorganizowanych przez Śląski Uniwersytet Medyczny, które odbyły się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu.


11 lutego 2014 r.

Dzień Bezpiecznego Internetu


6 lutego 2014 r.

Spektakl teatralny "Dzieła wszystkie Szekspira"

W dniu dzisiejszym klasy I uczestniczyły w spektaklu teatralnym "Dzieła wszystkie Szekspira". Celem niekonwencjonalnie zrealizowanego przedstawienia było zapoznanie uczniów z twórczością W. Szekspira.


4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ