Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.


Logo szkoły

+ Archiwum aktualności

[archiwum] [2014]

22 grudnia 2014 r.

Uczennica klasy 3b Aleksandra Koźlik wzięła udział w Wojewódzkim Międzyszkolnym Turnieju Młodych Talentów, organizowanym przez Górnośląskie Centrum Edukacyjne w Gliwicach.

W kategorii autorskiej małych form literackich Ola,za opowiadanie „Promyk nadziei” zajęła II miejsce.

Uroczysta gala rozdania nagród i dyplomów odbyła się 15 grudnia br. w siedzibie Centrum w Gliwicach. Olę do konkursu przygotowywała prof. Iwona Orlacz.

Uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


8 grudnia 2014 r.

W najbliższy piątek tj. 12 grudnia o godzinie 16:00 odbędzie się w auli szkoły spotkanie z prof. Maciejem Tramerem

Tematem spotkania będą "Ballady i romanse" Władysława Broniewskiego.
W ramach niedługich praktyk cyklu spotkań z literaturą przyjęło się, że na wykładzie opowiada się o jednym lub co najwyżej dwóch utworach - po prostu dla pokazania piękna sztuki interpretacji w wydaniu akademickim.
Mam nadzieję, że istnieje chociaż wąska grupa licealistów, dla których czytanie wierszy to przyjemność, a nie smutna konieczność :)

Serdecznie zapraszam

Robert Jastrzębski
Ogłaszam Wszem i Wobec najbliższy tydzień od 1 do 8 grudnia, tygodniem DZIEŃDOBROWANIA. To znaczy, że nie boimy się pozdrawiać i odpowiadać na pozdrowienie naszym staropolskim DZIEŃ DOBRY. Nie tylko w domu, ale także po drodze do i ze szkoły, a także w szkole i przed szkołą, swoim znajomym i nieznajomym, dużym i małym, koleżankom i kolegom, uczniom i nauczycielom, ……………………

Na dowód przeczytania tej wiadomości uśmiechamy się :-) do siebie.

PS. Mam nadzieję, że wyznaczony tydzień jest tylko terminem umownym i DZIEŃDOBROWANIE zostanie z nami na zawsze.

Wasz piotrb


4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ