Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.


Logo szkoły

+ Archiwum aktualności

[archiwum] [2013]

28 marca 2013 r.

Amatorska Wystawa Fotograficzna "Bez Kliszy V"

Uczestnicy, opiekun oraz organizatorzy Amatorskiej Wystawy Fotograficzne "Bez Kliszy" już po raz piąty mają zaszczyt zaprosić Państwa na prezentację prac uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu. Szczegóły na plakacie...


25 marca 2013 r.

Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki

Nasza szkoła została uhonorowana przez Dyrektora Generalnego UNICEF Polska Pana Marka Krupińskiego zaszczytnym tytułem Społecznie Zaangażowanej Placówki.

Dziękujemy!!!


23 marca 2013 r.

Pstrykam Śląskie w naszej szkole!!!

Pstrykam Śląskie to niesamowity internetowy projekt miłośników fotografii, którzy w nietuzinkowy sposób pokazują najciekawsze nieodkryte zakątki woj. śląskiego.
W dniu dzisiejszym, wspólnie z grupą naszej fotografującej młodzieży, gościli w naszej szkole


22 marca 2013 r.

Tytuł Młodzieżowego Konesera Polszczyzny


21 marca 2013 r.

Nasi modelarze na warsztatach Festiwalu Nauki w Szkole Podstawowej nr 4 w Bytomiu

Fotoreportaż


21 marca 2013 r.

Tydzień żywego słowa

Dzisiaj, w ramach tygodnia żywego słowa,odbyła się kolejna impreza, propagująca literaturę. Pani Agnieszka Szymańska, filolog, laureatka licznych konkursów literackich i poetyckich, prowadziła dla zainteresowanych uczniów Warsztaty literackie.


20 marca 2013 r.

Lekcja muzealna "Od lunety Galileusza do teleskopów kosmicznych"

Klasa 2a uczestniczyła dzisiaj pod opieką p. Weroniki Kaluby w lekcji muzealnej "od lunety Galileusza do teleskopów kosmicznych". Muzeum Górnośląskie zapraszając wysłańców z krakowskiego kolegium Maius umożliwiło młodzieży zapoznanie się z budową przyrządów i historii odkryć astronomicznych.


20 marca 2013 r.

Tydzień Żywego Słowa

W dniu dzisiejszym, w ramach Tygodnia Żywego Słowa, zainteresowani uczniowie uczestniczyli w wykładzie dr Ireneusza Szpary "Czytanie nie jest czymś, co moglibyśmy nazwać przyjemnością". O wybranych powieściach Michela Houellebecqa.


20 marca 2013 r.

Spektakl Jesus Christ Superstar w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Grupa uczniów I i II klas uczestniczyła, pod opieką p. Marcina Pośpiecha, w spektaklu Jesus Christ Superstar w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.


15 marca 2013 r.

"Święto liczby Pi"

Grupa uczniów klas III uczestniczyła dzisiaj w wykładach i warsztatach zorganizowanych z okazji "Święta liczby Pi"


4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ