Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.


Logo szkoły

+ Archiwum aktualności

[archiwum] [2015]

30 maja 2015 r.

W dniu 30.05.2015 r. uczennice naszej szkoły Kinga Zawada i Katarzyna Urbańczyk brały udział w VII Mistrzostwach Śląska Szkół w brydżu sportowym w Katowicach i wywalczyły dla naszego liceum I miejsce i złoty puchar.


27 maja 2015 r.

Uczennica klasy 2 c Dagmara Szczepanik wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Wokalno-Recytatorskim "Towary liryczne Agnieszki Osieckiej"

Dagmara zdobyła w tym konkursie II miejsce i tytuł laureata oraz wzięła udział w uroczystej konkursowej gali, która miała miejsce w dniu 27 maja 2015 r. w Chorzowskim Centrum Kultury . Uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dagmara została zgłoszona do konkursu przez prof. Iwonę Orlacz.


26 maja 2015 r.

W Dniu Matki odbyła się wycieczka do Grodu Kraka.

Młodzież pod przewodnictwem prof. Szymona Opary, prof. Karoliny Mamcarczyk oraz prof. Marcina Pośpiecha zwiedzała Teatr im. Juliusza Słowackiego, zobaczyła Pomnik Grunwaldzki, zwiedzała Galerię Malarstwa w Sukiennicach, Katedrę na Wawelu. Idąc śladem Młodej Polski, wysłuchaliśmy wykład o witrażach oraz polichromii Stanisława Wyspiańskiego w Kościele o. Franciszkanów. Podziwialiśmy również ołtarz Wita Stwosza oraz polichromie Jana Matejki, Stanisława Wyspiańskiego i Józefa Mehoffera w Kościele Mariackim. Chociaż pogoda nie dopisała, atmosfera i humory były wspaniałe.


25 maja 2015 r.

W ubiegły weekend po raz kolejny uczennica klasy II Marta Śrutwa zdobyła tytuł mistrzyni Polski Seniorów w akrobatyce sportowej w konkurencji trójki kobiet wraz z Magdą Rajtor i Oliwią Hałupka.

Dziewczyny po udanym starcie uzyskały nominacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w akrobatyce sportowej, które odbędą się w październiku 2015 w Niemczech.


21 maja 2015 r.

Nasi wszechstronnie uzdolnieni uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach ogólnopolskich i miejskich.

Magdalena Bilicka z klasy I uzyskała wynik dobry w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX (19 miejsce w regionie na 1042 osoby z regionu)

Angelika Kozłowska uzyskał wyróżnienie w konkursie miejskim "Jeśli potrafisz pchaj się na afisz".

Gratulujemy!!!


5 maja 2015 r.

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Gratulujemy!!!ZDAJĄCY INFORMATYKĘ

ma prawo sprawdzić, w ciągu jednej godziny, poprawność działania komputera, na którym będzie zdawał egzamin, i wybranego przez siebie oprogramowania w wyznaczonym przez Przewodniczącego Zespołu Egzaminacyjnego czasie:

poniedziałek 18 maja 2015 r.
w godzinach: 10.00 - 11.00
4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ