Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.


Logo szkoły

+ Archiwum aktualności

[archiwum] [2015]

25 czerwca 2015 r.

Zakończenie roku szkolnego

dla klas I o godz. 9.00

dla klas II o godz. 10.00
24 czerwca 2015 r.

Rozdanie nagród laureatom i finalistom XVI Konkursu Powiatowego "Bytom na kartach historii"

24 czerwca 2015 roku w sali Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego Muzeum Górnośląskiego odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom i finalistom XVI Konkursu Powiatowego " Bytom na kartach historii". Wśród laureatów byli uczniowie naszej szkoły ; Pierz Natalia i Lach Angelika ,które zajęły III miejsce. Finaliści z naszej szkoły to uczniowie: Julia Pradelok , Widera Agnieszka, Natalia Wojciechowska, Maciej Walkowiak , Segert Dominika, Kościecha Agnieszka. Laureaci oraz finaliści odebrali z rak Prezydenta Damiana Bartyli nagrody i dyplomy. Zaproszeni goście i uczestnicy konkursu mieli możliwość zwiedzenia wystaw Muzeum Górnośląskiego .Przewodnikiem był kustosz muzeum Maciej Droń.


12 czerwca 2015 r.

Wyróżnienie w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Obraz a Słowo"

zdobyła Agata Huni w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Gratulujemy!!!


3 czerwca 2015 r.

W sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu znajduje się puszka, do której zbieramy pieniądze na rehabilitację Andrzeja Grzeli "Qni" z zespołu Ryczące Dwudziestki. Jesteśmy jedynym miejscem w Bytomiu, które może zbierać takie datki na ten cel. Wspierajcie nas w tym działaniu!

Poniżej znajduje się artykuł o Andrzeju Grzeli "Qni"

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3843491,cudem-przezyl-swoj-ostatni-koncert-przyjaciele-wierza-ze-znow-zaspiewa,id,t.html?cookie=1


4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ