Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.


Logo szkoły

+ Archiwum aktualności

[archiwum] [2013]

29 maja 2013 r.

Dni Otwarte w naszej szkole

Fotoreportaż piotrb


24 maja 2013 r.

„Dzień nauki i przemysłu”

Młodzież z klas pierwszych i drugich zainteresowana studiowaniem na Politechnice Śląskiej wzięła udział w „Dniu nauki i przemysłu”. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami i pracami badawczymi. Największe wrażenie zrobił seans w sali audiowizualnej poświęcony wykorzystaniu programów 3D w zakresie edukacji i projektowania. Część uczniów miała możliwość znalezienia się w jaskini wirtualnej i odbycia wycieczki przyprawiającej momentami o zawrót głowy.


21 maja 2013 r.

Konkurs Kreatywna pocztówka: Bytom: Maksymilian Pakos (11lat) <--- GŁOSUJ


Konkurs Kreatywna pocztówka: Bytom: Maksymilian Pakos (11lat)
8 zdjęć

2013-05-21, Aktualizacja: dzisiaj 08:38
Jeśli lubisz fotografować, bawić się grafiką i masz pomysł na niebanalną pocztówkę, związaną z miejscem, w którym żyjesz, weź udział w naszym konkursie. Liczymy na Twoją kreatywność i najbardziej szalone pomysły. Zabawę pod hasłem „Kreatywna pocztówka” organizujemy wspólnie z prof. Jerzym Buzkiem, byłym premierem i szefem Parlamentu Europejskiego. Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest wycieczka do Brukseli. Ponieważ zabawę organizujemy w 31 miastach woj. śląskiego, do Brukseli pojedzie całkiem spora wycieczka laureatów. Zdobywcy drugich miejsc otrzymają dodatkowe nagrody niespodzianki. Będzie również nagroda niespodzianka dla autorów pocztówek, które wygrają w głosowaniu internetowym. Kto Waszym zdaniem powinien wygrać? Głosujemy do 24 maja. W ciągu doby macie do dyspozycji 5 głosów. Szczegóły tutaj:
http://slask.naszemiasto.pl/artykul/1795553,kreatywna-pocztowka-wez-udzial-w-konkursie-i-wyjedz-do,id,t.html

(artykuł pochodzi z serwisu bytom.naszemiasto.pl)


15 maja 2013 r.

Przytul Bytom!!!

Jeszcze tylko trzy dni możemy głosować na Najmilsze Miasto w Polsce. Plebiscyt producenta czekolady „Milka” zakończy się 18 maja. Na razie zajmujemy trzecie miejsce. Wyprzedza nas Drawno i Rawa Mazowiecka. Bytomianie, ślijmy „wirtualne przytulenia”!

Miłe miasto to takie, w którym mieszkają mili, życzliwi serdeczni i otwarci ludzie - tłumaczą organizatorzy. Ostatnią akcją na Rynku udowodniliśmy, że to my najbardziej zasługujemy na to miano. Przechodniów przytulali ci młodzi i ci starsi, a nawet olbrzymia maskotka Beceku.

Ten konkurs to dla nas niepowtarzalna szansa. Bytom może wygrać aż pół miliona złotych na kampanię reklamową w prasie, radiu, telewizji i Internecie. O te pieniądze będą walczyć trzy miasta, które przejdą do finału. W czerwcu ich mieszkańcy wezmą udział w plenerowych imprezach. Miejmy nadzieję, że znajdziemy się wśród finalistów.

Odwiedzajmy codziennie Fioletową Stronę (www.fioletowastrona.pl) i głosujmy na Bytom. Jeśli dodatkowo napiszemy, dlaczego, to nasze miasto jest najmilsze w Polsce, nasze „wirtualne przytulenia" mogą zyskać podwójną siłę na całą dobę. W jaki sposób? Otóż wystarczy, że taką odpowiedź dziennikarze radia RMF FM przeczytają na antenie. Jej autor dodatkowo otrzyma kosz pełen słodkości.

news pochodzi ze strony:
http://www.bytom.pl/pl/10/1368011178/4


14 maja 2013 r.

Warsztaty Chemiczne w Zespole Szkół Technicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Chorzowie

Grupa młodzieży z klasy II b pod opieką nauczycielki chemii Pani mgr Joanny Szczęsny oraz Pana mgr Piotra Barańskiego uczestniczyła w warsztatach chemicznych. Zapraszamy na fotoreportaż...


4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ