Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.


Logo szkoły

+ Archiwum aktualności

[archiwum] [2013]

26 kwietnia 2013 r.

Pożegnanie klas trzecich

W auli IV Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Chrobrego odbyło się pożegnanie klas trzecich. Uroczystość szkolną uświetniło wprowadzenie odnowionego sztandaru szkoły. Uczniowie klasy trzeciej „b” z inicjatywy Szymona Ożoga i Dominika Stochmiałka zaangażowali się finansowo w jego odrestaurowanie i doszycie orłowi korony. Praca artystyczno–rzemieślnicza została wykonana w Zakonie Sióstr Borymeuszek w Piekarach Śląskich. Zaangażowana w sprawę wychowawczyni klasy Weronika Kaluba – Dydkowska jest dumna z postawy patriotycznej swoich uczniów i ich przywiązania do symboli narodowych. Młodzież klasy trzeciej „b” cieszy się, że zostawiła trwały ślad swojej obecności w historii szkoły. Społeczność Bytomia będzie mogła podziwiać odnowiony sztandar w trakcie miejskich uroczystości związanych z obchodami rocznicy uchwalenie Konstytucji 3 Maja.


26 kwietnia 2013 r.

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK 2013

W Parku Miejskim im. Franciszka Kachla odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK 2013. Nasza szkołę reprezentowali: Alicja Szymkowicz, Agnieszka Kos, Aleksandra Kołaczek, Bettina Borek, Adam Bąk i Piotr Szymkowicz.

Fotoreportaż Bettiny Borek...


5 kwietnia 2013 r.

Wystawa fotografii "Bez Kliszy"

Fotoreportaż Piotra Barańskiego z wernisażu wystawy...


5 kwietnia 2013 r.

Wystawa fotografii "Przez Szkło..."


5 kwietnia 2013 r.

Czy pomaganie jest przyjemne?

Za nami realizacja projektu UNICEF „ Wszystkie kolory świata”. Zebrane środki pomogą w ratowaniu życia dzieci w Czadzie. Ogromne podziękowania dla:

KLAS, które podjęły wyzwanie i stworzyły podobizny naszych nauczycieli,

WYKONAWCÓW, którzy uszyli sympatyczne lalki

SPONSORÓW, którzy nabyli swoje podobizny i tym samym zasilili konto akcji

Mamy nadzieję, że udział w akcji dostarczył moc radości oraz satysfakcji z zaangażowania wszystkim osobom uczestniczącym


5 kwietnia 2013 r.

Licealiści z IV LO w Bytomiu pokazują swoje zdjęcia. Wystawa w CH Agora Bytomnews na www.bytom.naszemiasto.pl.. news na www.agorabytom.pl..


3 kwietnia 2013 r.

Bez Kliszy V przygotowania

Fotoreportaż Piotra Barańskiego z dzisiejszych przygotowań do wystawy w Agorze


4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ