Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.


Logo szkoły

+ Archiwum aktualności

[archiwum] [2009]
22 grudnia 2009

Tradycyjne wigilie klasowe

W dniu dzisiejszym odbyły się tradycyjne wigilie klasowe, przygotowane przez uczniów poszczególnych klas. Wszystkim uczniom i ich rodzinom składamy życzenia radosnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym roku.
18-19 grudnia 2009

Wycieczka do Wiednia

W dniach 18-19 grudnia 2010 grupa uczniów klas III uczestniczyła w wycieczce do Wiednia. Celem wycieczki było zwiedzanie zabytków Wiednia, zapoznanie z tradycją świąteczną kraju niemieckojęzycznego oraz udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Kierownikiem wycieczki była p. M. Zborowicka-Antoszak a funkcję opiekunów pełnili p. M. Ligudzińska, p. K. Mamcarczyk i p. M. Pośpiech.
16 grudnia 2009

Wybory do Miejskiej Rady Młodzieżowej w Bytomiu

Protokół z wyborów do Miejskiej Rady Młodzieżowej w Bytomiu.
16 grudnia 2009

Projekt "Ambasador mediacji"

W dniu dzisiejszym grupa uczniów naszej szkoły, biorąca udział w projekcie "Ambasador mediacji" uczestniczyła w jego podsumowaniu, które odbyło się w I LO w Bytomiu.
13 grudnia 2009

Terminy prac zaliczeniowych z Technologii Informacyjnej

Terminy i tematy prac zaliczeniowych z Technologii Informacyjnej dla klas pierwszych i drugich zamieszczono w dziale Informatyka
12 grudnia 2009

Próbna matura z chemii, fizyki i WOSu

W dniu dzisiejszym odbyły się próbne matury z chemii, fizyki i WOSu. Chemię na poziomie podstawowym pisało 5 uczniów a na poziomie rozszerzonym 13 uczniów. Do egzaminu z fizyki przystąpiła 1 uczennica a egzamin na poziomie podstawowym z WOSu pisało 4 uczniów a na poziomie rozszerzonym 11 osób.
9 grudnia 2009

Gra miejska realizowana w ramach projektu pn. "Wygraj fundusze europejskie"

Grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w dniu dzisiejszym w XI Bytomskim Spotkaniu Europejskim. Uczniowie przez 3 dni uczestniczyli w "Grze miejskiej, realizowanej w ramach projektu pn. "Wygraj fundusze europejskie", realizowanego przez Młodzieżowe Centrum Edukacji Europejskiej w Bytomiu we współpracy z Miastem Bytom, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. Organizatorem projektu "Wygraj fundusze Europejskie" jest Polska Fundacja im. Roberta Schumana z siedzibą w Warszawie. Uczniowie naszej szkoły zajmowali się zagadnieniami zmian w kulturze dzięki środkom unijnym.
9 grudnia 2009

Spektakl musicalowy Jekyll&Hyde

W dniu dzisiejszym grupa naszych uczniów, pod opieką p. mgr Marty Zborowickiej-Antoszczak oraz p. mgr Agaty Soboń uczestniczyła w spektaklu musicalowym Jekyll&Hyde, które prezentował Teatr Rozrywki w Chorzowie.
8, 9, 10 grudnia 2009

Pierwsza pomoc

Kolejne klasy pierwsze uczestniczyły w tym tygodniu w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy.
7 grudnia 2009

Promocja zdrowia

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie w ramach promocji zdrowia. Uczniowie klas I wysłuchali prelekcji na temat narkomanii.
7 grudnia 2009

Przedstawienie "Cholonek" w Teatrze Korez

W dniu dzisiejszym klasy 2 abc i 3b uczestniczyły w spektaklu pt. "Cholonek" w Teatrze "Korez" w Katowicach. Przedstawienie bardzo podobało się widzom i wzbudziło wiele dyskusji.
4 grudnia 2009

Przedstawienie w przedszkolu.

Po raz kolejny grupa uczniów klasy 2e zaprezentowała w Przedszkolu nr 30 przedstawienie mikołajkowe, które przygotowała pod opieką p. mgr Judyty Szcząchor.
4 grudnia 2009

Wykład Wolfganga Templina

W dniu dzisiejszym grupa uczniów klas II uczestniczyła w wykładzie Wolfganga Templina "Od zaangażowanego młodego komunisty do opozycjonisty i działacza na rzecz praw człowieka i obywatela", który odbył się w Bibliotece miejskiej w Bytomiu.
4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ